PRESS list magazín

Tiskové zprávy a PR články na jednom místě

Zajímavé informace, magazn o bydlení, domácnosti, trendech

Press list tiskové zprávy

m
Popular Posts
Follow Us

Speciální zabezpečení může být klíčová výhoda. Braňte se krádeži vozu

autoalarm

Zabezpečení vozidla je vždy nesmírně důležité. Pokud se stane, že nám je odcizen automobil, vznikají často problémy, které přesahují samotnou skutečnost krádeže. Máme problém s dojížděním do práce nebo s cestou s dětmi do školky či školy. Proto je potřeba zvýšit naši šanci vůči zlodějům, jejichž techniky jsou stále sofistikovanější. Na trhu existují řešení, která jsou toho schopna a současně umožňují využívat některé z vychytávek, které nám zpříjemní užívání vozu. Pojďme si o tom něco říci.

Ještě lepší zabezpečení

Vzhledem k tomu, že krádeže vozidel nejsou ve statistikách zločinnosti zase tak zanedbatelnou položkou, tak rovněž automobilky na to reagovaly a nabízejí mnohé zabezpečovací prvky již jako standard. Problém však je s tím, že zloději je už dobře znají. Pokud se však rozhodnete zkusit alternativní zabezpečení, můžete na ně vyzrát. Jedním z takových je PANDORA alarm do auta, který přináší celou řadu vlastností, jež zlodějům ztíží jejich život. Výhodou je také aplikace do vašeho smartphone, přes kterou jste s vozem neustále ve spojení přes GSM síť. Systém nabízí například:

  • GPS lokalizaci
  • Senzor pohybu
  • Dálkový start
  • Sledování stavu paliva
  • Sledování teploty ve voze

Lokalizace pomocí satelitu a senzor pohybu jsou jedněmi ze základních prvků aktivní ochrany vozidla před krádeží. Díky tomu systém ihned rozpozná, že se s vaším vozidlem něco děje a je schopen vás o tom informovat třeba právě na váš telefon. Systém svými bezpečnostními prvky ale hlavně prodlužuje dobu, kterou zloděj potřebuje ke krádeži a je možné, že to i proto nakonec sám vzdá.

Pro pohodu ve voze

Kromě toho, že chrání váš vůz, tak dnes bezpečnostní systémy umějí zpříjemnit váš pobyt v autě. A to díky takovým funkcím jako je výhodný dálkový start, který provedete jednoduše ze svého mobilního telefonu, ať jste kdekoliv. Zde můžete také sledovat, jak je to třeba s teplotou ve voze a lze si přitopit či interiér zchladit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře