srovnávač vín

Internet byl doposud díky srovnávačům platformou, která pomáhala ve hledání nejnižší ceny. Ale co kvalita? Doposud museli zákazníci hledající kvalitu pracně pročítat recenze a věřit jejich nestrannosti. Nyní je zde objektivnější metoda. Srovnávač kvalt, který zohledňuje vlastnosti produktu a jejich příspěvek k celkové kvalitě.

Například chcete kvalitní víno které není barveno, olivový olej, čokoládu, sušenou španělskou šunku nebo konzervu s tuňákem. Nebo pořizujete domů trezor a nevíte co se hodnotí a jak se dá kvalitně a výhodně koupit? To nekupujete každý den. Uvedený přístup je použitelný i pro oblast služeb, například nevíte jak se chránit proti příliš horlivé dopravní policii a pokutovým a bodovacím systémům.

Výhodou tohoto systému je, že naleznete na jednom místě propojené články expertů, kvalitativní parametry a hodnocení spolu s cenovým srovnáním.

Jak říká zakladatel serveru Lukáš Neterda „Server průběžně budujeme a doplňujeme obsah o další kategorie. Pokud vám tam něco oblíbeného chybí, nebo máte jiné nápady dejte nám vědět na naší FB stránce.“.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře