peníze

Nemít peníze je sice svým způsobem tragédie, ale zase až taková tragédie to také být nemusí. Tragédií se tato situace může stát teprve tehdy, když člověk nejen nedokáže vyjít s tím, co má, ale navíc mu ani nikdo nikde nepůjčí.

A když člověk zajde do banky s tím, že potřebuje peníze na to či ono, a neuspěje? Když mu bankovní úředníci po složitém dokládání kdečeho a dlouhém čekání sdělí, že není půjčky hoden, protože má příjmy nedosahující požadované výše, v registrech dlužníků se mu skví nějaký ten nepříznivý záznam, má už i exekutory na krku nebo další dosud nesplacené půjčky a podobně? Když tu tedy dotyčný nedostane ani korunu, bez ohledu na to, zda potřebuje pomoci s běžnými výdaji, s investicemi do skomírajícího podnikání nebo s čímkoliv jiným?

Pak to sice může vypadat opravdu špatně, ale ani nyní ještě není nejhůř. Ještě pořád se totiž nabízejí americká hypotéka bez registru či americká hypotéka bez dokládání příjmů. A jak u těchto nebankovních nabídek i samy názvy napovídají, není se tu třeba vůbec bát toho, že se naplní ty nejčernější scénáře. Tedy za předpokladu, že zde člověk vyhoví v nezbytných náležitostech, jež jsou ale nesrovnatelně snáze splnitelné, než výše zmiňované požadavky bank.

U takové nebankovní hypotéky přece stačí dát coby záruku do zástavy nemovitost, stačí tu mít příjmy, z nichž bude možné hradit aspoň ty nejnižší nastavitelné splátky, a rázem si tu žadatel přijde na své. Bez ohledu na to, k čemu ony peníze potřebuje, bez ohledu na to, zda je mu potřeba nízké nebo vysoké částky. Protože zde poskytnou třeba i až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti, a akceptují jak krátkou, tak klidně i velice dlouhou dobu splácení. Bez nutnosti hradit nějaké poplatky předem, bez dlouhého čekání, bez složité a potenciálně zákeřné smlouvy, bez přemrštěných úroků a dalších povinností. A víc si snad ani nelze přát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře