autoalarm

Zabezpečení vozidla je vždy nesmírně důležité. Pokud se stane, že nám je odcizen automobil, vznikají často problémy, které přesahují samotnou skutečnost krádeže. Máme problém s dojížděním do práce nebo s cestou s dětmi do školky či školy. Proto je potřeba zvýšit naši šanci vůči zlodějům, jejichž techniky jsou stále sofistikovanější. Na trhu existují řešení, která jsou toho schopna a současně umožňují využívat některé z vychytávek, které nám zpříjemní užívání vozu. Pojďme si o tom něco říci.

Ještě lepší zabezpečení

Vzhledem k tomu, že krádeže vozidel nejsou ve statistikách zločinnosti zase tak zanedbatelnou položkou, tak rovněž automobilky na to reagovaly a nabízejí mnohé zabezpečovací prvky již jako standard. Problém však je s tím, že zloději je už dobře znají. Pokud se však rozhodnete zkusit alternativní zabezpečení, můžete na ně vyzrát. Jedním z takových je PANDORA alarm do auta, který přináší celou řadu vlastností, jež zlodějům ztíží jejich život. Výhodou je také aplikace do vašeho smartphone, přes kterou jste s vozem neustále ve spojení přes GSM síť. Systém nabízí například:

  • GPS lokalizaci
  • Senzor pohybu
  • Dálkový start
  • Sledování stavu paliva
  • Sledování teploty ve voze

Lokalizace pomocí satelitu a senzor pohybu jsou jedněmi ze základních prvků aktivní ochrany vozidla před krádeží. Díky tomu systém ihned rozpozná, že se s vaším vozidlem něco děje a je schopen vás o tom informovat třeba právě na váš telefon. Systém svými bezpečnostními prvky ale hlavně prodlužuje dobu, kterou zloděj potřebuje ke krádeži a je možné, že to i proto nakonec sám vzdá.

Pro pohodu ve voze

Kromě toho, že chrání váš vůz, tak dnes bezpečnostní systémy umějí zpříjemnit váš pobyt v autě. A to díky takovým funkcím jako je výhodný dálkový start, který provedete jednoduše ze svého mobilního telefonu, ať jste kdekoliv. Zde můžete také sledovat, jak je to třeba s teplotou ve voze a lze si přitopit či interiér zchladit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře